جدیدترین خبر از سهام عدالت ، اعطای کارت اعتباری در بانک ها آغاز شد؟

به گزارش وبلاگ ستاره، اولین بار در خرداد پارسال موضوع پرداخت کارت اعتباری سهام عدالت مطرح شد اما تا ماه بعد به مرحله اجرا نرسید. از بهمن سال قبل تا کنون تنها دو بانک ملی و تجارت کارت اعتباری صادر نموده اند.

جدیدترین خبر از سهام عدالت ، اعطای کارت اعتباری در بانک ها آغاز شد؟

اما براساس مصوبه دولت باید بانک های دیگر هم برای صدور کارت اعتباری سهام عدالت مشارکت نمایند. براساس اظهارات عباس معمارنژاد، معاون وزیر اقتصاد قرار بود تا اردبیشهت سال جاری، سایر بانک ها نیز به صدور کارت اعتباری سهام عدالت ورود نمایند.

اما پیگیری های وبلاگ ستاره از چند بانک دولتی و خصوصی نشان می دهد که به جزء همان دو بانکی که از بهمن کارت اعتباری می دهند، بانک دیگری این طرح را هنوز اجرا نکرده است.

اپراتور این بانک ها می گوید هنوز ابلاغیه ای دریافت نکرده اند و نمی توانند این وام را بدهند.

همچنین قرار بود سود سهامداران قبل از ماه رمضان واریز گردد که انجام نشده و وعده واریز تا سرانجام ماه رمضان داده شد. 50 درصد اول آن در روز 28 اسفند واریز شد.

روز گذشته سخنگوی آزادسازی سهام عدالت در مورد واریز سود سهام عدالت گفته است: اکنون از همه شرکت ها درخواست داریم که بقیه سود را به شرکت سپرده گذاری واریز نمایند تا سود به جامانده به زودی و در ایام ماه رمضان به حساب مشمولان سهام عدالت واریز گردد.

در واقع کمتر از سه هفته دیگر تا سرانجام ماه رمضان باقی مانده که دولت باید در این مدت سود را واریز کند همچنین تا سرانجام اردیبهشت باید بانک ها طرح اعطای کارت اعتباری سهام عدالت را اجرایی نمایند.

منبع: تجارت نیوز

به "جدیدترین خبر از سهام عدالت ، اعطای کارت اعتباری در بانک ها آغاز شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین خبر از سهام عدالت ، اعطای کارت اعتباری در بانک ها آغاز شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید